Archiwum aktualności

2 May 2022
XXX Zjazd PK RVG
Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy PK RVG odbędzie się w Gdyni w terminie 04 czerwca 2022, zapraszamy członków i sympatyków.
14 April 2022
SPDX RTTY edycja 2022
Witamy wszystkich miłośników emisji RTTY !!! Wielkimi krokami zbliżają sie zawody SPDX RTTY edycja 2022. Niestety jest ona w cieniu sytuacji na Ukrainie. Nie ma złotego środka jak postępować w związku z tym Komisja zawodów i Zarząd PK RVG ustalił co następuje: stacje Federacji Rosyjskiej oraz Białorusi nie będą klasyfikowane, oczywiście jeśli wezmą udział w zawodach. QSO z ww. nie daje punktów i nie liczy sie do mnożnika Natomiast czy będziesz chciał nawiązać łączność lub nie z ww. stacjami, zależy wyłącznie od decyzji samego operatora biorącego udział w zawodach.
14 April 2022
SPDX RTTY Contest 2022
Dear lovers RTTY emission and SPDX RTTY. Amateur radio is, by tradition, non-political. However, the recent actions of the Russian Federation and their military have made it impossible to maintain this position. Hence, in line with the action taken by other amateur radio organisation, for contests administered by PK RVG and until further notice, all contest logs received from Russian Federation or Belarus will be not classified. QSO with UA or EW station it does not count for scoring as well as to multipliers .
6 January 2022
Final Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy
Polski Klub Radiowideografii jak co roku angażuje sie w prace stacji okolicznościowej SN30WOSP
12 December 2021
Święta 2021
Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia a zaraz potem Nowy Rok 2022. Z tej okazji w imieniu zarządu klubu PK RVG jak i osobiście chciałbym złożyć poprzez stronę, najlepsze życzę wszystkim czytającym, sympatykom i klubowiczom jak najlepszego gwiazdora z prezentami. Dużo zdrowia, powodzenia w pracy i w życiu osobistym. A najważniejsze jak najwięcej osiągnięć na falach eteru i wysokich miejsc w zawodach i oczywiście pierwszych miejsc jak się uda pokonać innych uczestników zawodów. Życzy Prezes PK RVG Krzysztof SP2UUU (SO2U). PS. I aby młode pokolenie szło w ślad za nami i było krótkofalowcami.
str. 1 z 20 Następna strona Ostatnia strona