Aktualności

14 stycznia 2018
WOŚP znów aktywne z Gdyni + specjalne karty QSL
W niedziele  stacja   pracowała przy Wyższej Szkole Morskiej wraz z OSP Ratownictwo Wodne i POPR w namiocie gdzie była zainstalowana    .  zapraszamy  chętni pracowali  na radiu podczas akcji. Jak rowniez z innych ciekawych miejsc .
Jednocześnie  mamy  też specjalną akcję  aby  licytować  karty QSL  - SN2WOSP które mamy z podpisem Jurka Owsiaka , jest ich ograniczona  ilość   zapraszamy  na stronę Allegro WOŚP.


Klub Rodzinny PZK „K-4”--SP2YRY , Polski Klub Radiovideografii (PKRVG)oraz koledzy  z klubu "Szkuner" SP2ZIE   już po raz trzeci gralismy z WOŚP. Tym razem byliśmy razem z OSP Ratownictwo Wodne  Gdynia  i POPR na Skwerze Kosciuszki  w Gdyni.
Stacja SN2WOSP planuje nadawać na pasmach 80, 40, 20 i 2m również przez przemienniki. Stacja jest  dostępna dla wszystkich. Prosimy o wyrozumiałość jak usłyszycie osobę nie związaną z radiem która będzie próbowała swoich sił na radiu.
Mamy też do rozdania 20 QSL-ek z podpisem Jurka Owsiaka które możecie uzyskać , ale niema nic za darmo chcemy je rozdać osobą które wykonają najwyższy przelew na konto orkiestry świątecznej pomocy, wyślą nam na nasz adres emailowy  potwierdzenie przelewu scan jpg pdf, i przeprowadzą z nami łączność dowolna emisja na dowolnym paśmie.
Zapraszamy do łączności a odwiedzających do odwiedzenia stacji. Będzie czynna najprawdopodobniej od godzin porannych do późnych godzin wieczornych. A także będziemy pracować aż do 23 Stycznia. 
 operatorzy   którzy  pracowali w niedziele 
 
Namiot gdzie pracowała stacja 

Miejsce gdzie  pracował operator

Podczas łączności
vy 73  Krystian SP2UU i Krzysztof  SP2UUU